Picture 2

Elektritööd

Pakume kvaliteetseid, kuid mõistliku hinnaga elektritöid

Projekteerimine

Valmistame vastavalt Teie vajadusele elektriprojekti

Elektrikilpide valmistamine

Koostame projekti ning valmistame selle järgi elektrikilbi

ETTEVÕTTEST

Elektem OÜ tegeleb erinevate elektritöödega peamiselt Tartus ning selle lähiümbruses, kuid vajadusel oleme võimelised töid teostama üle kogu Eesti. Pakume enda teenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Meie meeskond on läbinud vajalikud õpingud ja koolitused, et tagada tööde kõrge kvaliteet igas olukorras. Lisaks planeeritud töödele pakume vajadusel abi ka erakorraliste elektritöödega. Meie eesmärgiks on olla usaldusväärne partner kõikidele klientidele olenemata töö keerukusest. Teame, et iga olukord on erinev ning seetõttu püüame igale probleemile läheneda individuaalselt võttes arvesse kõiki teie soove.

Küsimuste ning hinnapakkumiste korral täitke allolev küsimustik ning me võtame Teiega võimalikult kiirelt ühendust.

TEENUSED

Elektriseadmete paigaldus on teenus, et tagada elektrisüsteemide tõhusus ja töökindlus. Meie kogenud tehnikud on spetsialiseerunud erinevate elektrikomponentide ja seadmete professionaalsele paigaldamisele. Olenemata sellest, kas tegemist on elamu-, äri- või tööstusruumidega, tegeleme seadmete paigaldamisega täpselt ja asjatundlikult.

Alates esialgsest hindamisest kuni lõpliku seadistamiseni kavandab ja viib installiprotsessi läbi meie hoolikas meeskond. Võtame arvesse selliseid tegureid nagu ohutus, funktsionaalsus ja vastavus tööstusstandarditele. Meie eesmärk on tagada, et elektriseadmed oleksid õigesti paigutatud, ühendatud ja süsteemi integreeritud, et optimeerida nende jõudlust.

Pistikupesade paigaldamine on teenus, mida pakume mugava ja usaldusväärse voolujuurdepääsu tagamiseks. Meie tehnikud on spetsialiseerunud pistikupesade professionaalsele paigaldamisele paljudes keskkondades, sealhulgas elu-, äri- ja tööstusruumides.

Meie meeskond kavandab ja viib pistikupesa paigaldamise protsessi algusest lõpuni läbi. Positsioneerime ja ühendame pistikupesad, võttes arvesse selliseid tegureid nagu ohutus, funktsionaalsus ja tööstusstandardite järgimine. Meie eesmärk on pakkuda teie erinõuetele vastavaid pistikupesasid ja tagada sujuv toiteühenduvus.

Ükskõik, kas vajate pistikupesasid uue ehitusprojekti jaoks või renoveerimise käigus, meie tehnikud tegelevad paigaldusega täpselt ja asjatundlikult. Kasutame kvaliteetseid materjale ja järgime parimaid tavasid, et tagada paigaldatud pistikupesade pikaealisus ja töökindlus.

Elektriavariide likvideerimine on meie ettevõtte suures fookuses. Oleme pühendunud teie vara kaitsmisele ja teie elektrisüsteemide katkematu töö tagamisele. Meie meeskond on treenitud leidma hädaolukordadele tõhusa, kiire ja täpse lahenduse.

Elektriavariide likvideerimisel seame esikohale ohutuse ja järgime protokolle. Meie kvalifitseeritud spetsialistid on hästi varustatud kriisistsenaariumide lahendamiseks, kasutades oma teadmisi ja teadmisi riskide maandamiseks ja edasiste kahjude vältimiseks.

 

Suitsuandurid on tulekahju varajaseks avastamiseks üliolulised, pakkudes õigeaegseid hoiatusi, mis päästavad elusid ja minimeerivad varakahju. Need on üliolulised kaitseliinid, hoiatades inimesi suitsu olemasolu eest ning võimaldades kiiret evakueerimist ja tulekustutusmeetmeid. Tuvastades kiiresti suitsuosakesed, pakuvad need seadmed hindamatut kaitset ja suurendavad üldist tuleohutust kodudes, kontorites ja avalikes ruumides.

Suitsuandurite paigaldamine on seega oluline teenus, mida pakume teie vara turvalisuse suurendamiseks. Meie kogenud tehnikud on spetsialiseerunud suitsuandurite tõhusale paigaldamisele ja täpsele kontrollimisele elu-, äri- ja tööstusruumides. Paigaldamise käigus positsioneerime ja ühendame suitsuandurid hoolikalt vastavalt tööstusstandarditele ja ohutuseeskirjadele. Meie eesmärk on tagada optimaalne katvus ja suitsu varajane avastamine, pakkudes teile hädavajalikku tulekaitset.

Lisaks garanteerivad meie põhjalikud kontrolliteenused, et teie suitsuandurid töötavad korralikult ja on ajakohased. Testime andureid, vahetame vajadusel patareisid ja kontrollime nende tundlikkust, et tagada tulekahju korral töökindel töö. (???)

Meie tehnikud tagavad täpse paigalduse, ühendades komponendid nagu juhtmed, lülitid ja paneelid vastavalt joonistele ning tööstusstandarditele. Keskendudes ohutusele ja töökindlusele, tagame tõhusad ja nõuetele vastavad süsteemid.

Pärast paigaldamist pöörame tähelepanu juhtimismehhanismidele. Meie eksperdid konfigureerivad juhtpaneele, programmeerivad automatiseerimissüsteeme ja rakendavad seiremeetmeid optimaalse jõudluse tagamiseks. Kohandame oma lähenemisviisi Teie konkreetsetele vajadustele, tagades sujuva süsteemihalduse.

Uute valgustuse paigaldamine aitab parandada teie ruumi õhkkonda, funktsionaalsust ja esteetikat. Meie kvalifitseeritud tehnikud on spetsialiseerunud erinevate valgustusseadmete professionaalsele paigaldamisele, tagades optimaalsed valgustuslahendused elu-, äri- ja tööstusruumides.

Valgustuse paigaldamise käigus planeerime hoolikalt valgustite paigutust ja juhtmestikku, võttes arvesse selliseid tegureid nagu valgustuse disain, energiatõhusus ja ohutus. Meie eesmärk on luua hästi valgustatud keskkond, mis vastab teie erinõuetele ja parandab üldist atmosfääri.

Ükskõik, kas vajate valgustite paigaldamist uue ehitusprojekti või renoveerimise osana, meie kogenud meeskond tegeleb selle protsessiga täpselt ja asjatundlikult. Erakordsete tulemuste saavutamiseks kasutame kvaliteetseid valgustustooteid ja oleme kursis viimaste valdkonna trendidega.

Elektrikilpide projekteerimisega aitame kaasa tõhusale ja usaldusväärsele elektrijaotusele erinevates süsteemides. Meie meeskond on spetsialiseerunud elamu-, äri- ja tööstuslike rakenduste jaoks kohandatud elektripaneelide disainide loomisele.

Projekteerimisetapis hindame teie elektrinõudeid ja töötame välja paneelide paigutused, mis optimeerivad funktsionaalsust ja ohutust. Meie eesmärk on luua hästi organiseeritud ja tõhus paneelikujundus, mis vastab teie konkreetsetele vajadustele, järgides samas valdkonna standardeid ja eeskirju.

Sobivate komponentide valimise ja täiustatud tehnoloogiate integreerimise kogemustega kohandame elektripaneelide konstruktsioone süsteemi jõudluse maksimeerimiseks. Arvestame selliseid tegureid nagu koormuse jaotus, vooluringi kaitse ja tulevane mastaapsus, et pakkuda vastupidavaid ja tulevikukindlaid paneele. (? liiga tehiline minu jaoks)

GALERII

TEHTUD TÖÖD

TEHTUD TÖÖD

Oleme edukalt teostanud mitmeid projekt alates elamutest ning kortermajadest lõpetades ujulate ning . Meie portfellis on mitmeid saavutusi, mis näitavad meie pühendumust kvaliteedile ning täpsusele. Lugege täpsemalt meie seni teostatud suurematest projektidest.

KONTAKT

elektem@gmail.com

+372 5813 4640

KOOSTÖÖPARTNERID

elektem@gmail.com

©2023. Elektem. Kõik õigused kaitstud